KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13093504
nr 1309 3504
Nicolas Issaiev
(1891-1977), Ryssland
Akvarell, Eze. Signerad, daterad 1969, ca 50x58 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 24 februari 2020
kl 20:08:25
100 kr
250 kr
300 kr
450 kr
500 kr
6
700 kr